"Teddyway" on plüüsmänguasjade, lillede ja maiustustega kauplev ettevõte. Kutsume mistahes äriettevõtet või isikut ostma meie pakutavat toodangut suurtes kogustes.

Püüame, et hulgikaubandus meie toodetega oleks kõigile taskukohane. Sel põhjusel kohaldame me suurema koguse ostmise korral  kõikidele meie elektroonilises kaupluses müüdavatele toodetele15-40 % hinnasoodustust.

Meie pakutav toodang:
Suured plüüsist kaisukarud
Suured plüüsist
Suured plüüsist
Suured plüüsist
Suured plüüsist
Suured plüüsist
Suured plüüsist
Suured plüüsist
Suured plüüsist
Roosidest karud
Lillekarbid


Mil viisil võtta ühendust hulgikaubanduse või koostöö asjus?

Hulgikaubanduse ja koostöö asjus võite võtta ühendust epostitsi: info@teddyway.ee või teistel meie kontaktide leheküljel esitatud aadressidel: https://www.teddyway.ee/kontaktid. Enne seda lugege tähelepanelikult läbi sellel leheküljel esitatud tingimused.


Kes võib pöörduda hulgikaubanduse asjus?

Mistahes äriettevõte või eraisik, kes soovib osta suurema koguse meie pakutavat toodangut.


Kas kohaldatakse registreerimismaksu?

Ei, mingit koostöö- või registreerimismaksu ei kohaldata.


Kas koostöö alustamisel on muid täiendavaid makse?

Me ei kohalda mingit täiendavat maksu, kuna kaubad ostate ilma vahendajateta.


Millist hinnasoodustust kohaldatakse hulgikaubandusele?

Kui meie pakutavat toodangut tellitakse suurem kogus, kohaldame näidatud jaehinnast 15% kuni 40% soodsamat hinda (välja arvatud hind väljamüügi ajal).


Milline on minimaalne tellimuskogus hulgihinna kohaldamiseks?

Soovides osta meie pakutavat toodangut hulgihinnaga, peab tellimuse väärtus olema mitte väiksem kui 1500 EUR (jaehindades). See summa on kauba hind ilma kättetoimetamise hinna ja käibemaksuta.


Mil viisil toimetatakse hulgitellimus kätte?

Sõltuvalt hulgitellimuse suurusest tagavad kaupade kiire ja turvalise kättetoimetamise kas kohalikud/rahvusvahelised logistikapartnereid või DPD/DHL kullerid Sel viisil tagatakse, et saadetis jõuab teieni näidatud aja jooksul ning vigastamata. Kättetoimetamise hind võib erineda sõltuvalt tellimuse suurusest.

Product added to wishlist

Meie veebilehel kasutatakse küpsiseid lehitsemiskvaliteedi tagamise, turunduse ja statistilistel eesmärkidel.  Võite need igal ajal välja lülitada.